مسابقات ورزشی دانشگاههای کشور در مشهد پایان یافت
نویسنده : ، موضوعات : انرژی ، 9 ماه پیش ارسال شده

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مسئول کمیته اطلاع رسانی مسابقات گفت: مسابقات ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد پایان یافت.

وی بیان کرد: این مسابقات از روز  چهارشنبه ۱۸ پایان مسابقات ورزشی دانشگاههای منطقه ۹ کشور بهمن و در رشته بسکتبال برای بانوان و فوتسال و دو و میدانی برای مردان برگزار شد.

حسین حاجتمند افزود: در مسابقات بسکتبال بانوان، دانشگاه فردوسی مشهد، غیر انتفاعی سناباد گلبهار و غیر انتفاعی امام رضا(ع) اول تا سوم شدند.

پایان مسابقات سه رشته ورزشی 

وی اظهار کرد: در مسابقات دو و میدانی پسران هم، دانشگاه غیر انتفاعی سناباد گلبهار، دانشگاه غیر انتفاعی خاوران و دانشگاه فردوسی مشهد به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

 مسئول کمیته اطلاع رسانی مسابقات با بیان اینکه در مسابقات فوتسال پسران، تیم دانشگاه سمنان به مقام نخست دست یافت گفت: دانشگاه خیام و دانشگاه شاهرود هم در این دوره از مسابقات به ترتیب دوم و سوم شدند.

حاجتمند افزود: تیم نخست مسابقات بسکتبال بانوان و ۲ تیم برتر مسابقات دو و میدانی و فوتسال پسران به مسابقات المپیاد دانشجویان که سال آینده در شیراز برگزار می شود راه یافتند.

او خاطرنشان کرد: در مسابقات فوتسال پسران ۱۴ تیم، دو و میدانی پسران ۱۰ تیم و در مسابقات بسکتبال بانوان نیز سه تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

 

 

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت انرژی های تجدید پذیر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس