مدیران فلات قاره در محل حادثه سقوط بالگرد تشکیل جلسه دادند
نویسنده : ، موضوعات : انرژی ، 6 ماه پیش ارسال شده

۱۱:۰۲۱۳۹۷/۱/۲۹
با هدف تسریع فرآیند و بازبینی عملیات نجات بالگرد مفقود شده
مدیران فلات قاره در محل حادثه سقوط بالگرد تشکیل جلسه دادند

با هدف بررسی ابعاد حادثه و وضعیت سرنشینان ناپدید شده بالگرد شرکت نفت فلات قاره ایران، مدیرعامل این شرکت به همراه جمعی از مدیران واحدها صبح امروز در محل حادثه حضور یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران به همراه جمعی از مدیران این شرکت،‌ صبح امروز (۲۹ فروردین) وارد منطقه لاوان شده و در محل حادثه تشکیل جلسه دادند.

این در حالی است که بلافاصله پس از بروز این حادثه، کمیته بحران در ستاد تهران و منطقه لاوان تشکیل شده و تصمیمات کلی برای انجام عملیات نجات اتخاذ شده بود.

این گزارش حاکی است،‌ با توجه به وضعیت جوی نامناسب و مواج بودن دریا، با گذشت بیش از ۱۳ ساعت از بروز سانحه سقوط بالگرد اجاره‌ای شرکت نفت فلات قاره ایران متعلق به شرکت ساخه در آب‌های خلیج‌فارس، عملیات جستجو برای یافتن ۲ سرنشین ناپدید شده این بالگرد ادامه دارد.

شرکت نفت فلات قاره ایران با بسیج همه امکانات و نیروها و اعزام شناورها و غواصان، عملیات جستجو برای نجات علی فتاحی (خلبان) و بهروز موسوی دو سرنشین دیگر بالگرد را با جدیت دنبال می‌کند.

 

 کد خبر: ۲۱۱۸۰/۴منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت انرژی های تجدید پذیر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس