آبگرفتگی و تخریب پل ۵ روستای فومن/ آبگرفتگی ۲۰۰ خانه و واحد تجاری در صومعه سرا
نویسنده : ، موضوعات : انرژی ، 1 هفته پیش ارسال شده

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی فتح الهی فرماندار صومعه سرا گفت: بر اثر بارش شدید شب گذشته در صومعه سرا، طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر، ۲۰۰ خانه و واحد تجاری در روستاهای ضیابر، کتمجان، بهمبر، آقامحله، مازندران محله، تنیان، سیاه درویشان، شیخ محله، امندان و راجیر این شهرستان دچار آبگرفتگی شد. 

 فتح اللهی افزود: راه ۸ روستای کتمجان سیاه خانی، شانده، للکی پشته، رشته پلنگان، لاوسر، خون آبکش، و سه سار صومعه سرا هم قطع شد.

وی اضافه کرد: همچنین آب آشامیدنی ۲۸۰ خانوار در روستاهای رشته پلنگان، نارنج پره و لاوسر صومعه سراهم بر اثر آبگرفتگی قطع شد.

فرماندار فومن هم از خسارت به جاده ها و پل های این شهرستان بر اثر بارش شدید باران شب گذشته خبر داد و گفت: پل ۵ روستای سید سرا، کمال محله، راسته کنار، خطیب گوراب و رودبار چیره فومن دچار آبگرفتگی و تخریب و راه بیش از ۵۰۰ خانوار روستایی نیز قطع شد. 

محمود قاسم نژاد افزود: جاده فومن – ماسوله در منطقه زرد لجه هم بر اثر بارش باران و رانش زمین امروز مسدود شده بود که با تلاش ماموران راهداری بازگشایی شد.

وی افزود: میزان خسارت های وارده در دست بررسی است.

تمامی حقوق مطالب برای وبسایت انرژی های تجدید پذیر محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
تمامی حقوق مطالب برای وبسایت قدرت گرفته از : بک لینکس